Valid HTML 4.01 Transitional

Ověřit CSS!
Mapa webu     Kontakt     Chyba?

Glossary ico
         Glosář

Náhodný výběr:

??astná
26.8.2010
??astná

Havraní hříva
26.8.2010
Havraní hřívaObjednávka

Vítejte v sekci pro objednávku služeb. Co mohu nabídnout?

  • Fotografické služby - vzhledem k mému studentskému statusu nemám mnoho možností cestovat nijak daleko v přesně určený termín, takže je nanejvýš vhodné před samotnou objednávkou prokonzultovat Vaše požadavky. Obvykle se pohybuji v okolí Broumova a přes týden v době školního roku v Praze.

Nástěnná fotografie na přání - lze vybírat téměř ze všech fotografií zveřejněných ve zdejších galeriích, nebo je možné domluvit se na Vaší představě o výsledku a teprve poté fotografie nafotit. Samozřejmě Vám předem budou zaslány náhledy výsledků k nezávaznému posouzení. Jsem schopen dodat výzdobu od sérií A4/A3 fotografií až po relativně velké formáty.

Dokumentace akcí - od malých zahradních sešlostí, přes plesy, svatby, schůze až po otevírání rodinné firmy - domluvit se lze na velké škále možností. V takových případech preferuji předání výsledků v digitální podobě na CD/DVD a po případné domluvě je možné nechat vybrané fotografie zhotovit k uložení do alb.

Ateliérová fotografie - není to sice v pravém slova smyslu ateliér, co k fotografování v současné době používám, ale pokud se Vám zalíbily nějaké fotografie ze sekce Ateliér, můžete si být jisti, že vznikly právě tam. Nabízím tedy po předchozí domluvě termínu možnost fotografování nejen pro účely osobní prezentace.

Reklamní fotografie - potřebujete fotografie Vašeho výrobku? Nebo podniku či provozovny? Nabízím produkt foto i možnost dokumentace budov a místností včetně případné následné grafické úpravy.

  • Webkoderské služby - veškerý kód těchto stránek je mým dílem, takže pokud se vám stránky zalíbily jako celek nebo některá jejich součást, a chtěli byste podobnou prezentaci pro svoji osobu nebo firmu, neváhejte navštívit sekci Reference, kde naleznete další má webkóderská díla. Webové stránky píši ručně v jazycích HTML, CSS a o interaktivní prvky se stará PHP.

Osobní prezentace - každý by měl dělat to, co umí dobře. Jenže k tomu musí i ostatní vědět o tom, co právě Vy dobře umíte! A k tomu účelu Vám nabízím možnost vytvoření Vaší vlastní prezentace podle přání.

Firemní prezentace - doby, kdy platilo, že "Dobrý výrobek se prodává sám.", jsou dávno pryč. Dnes lidé nakupují od svých počítačů a zvěsti o kvalitním výrobku či službě se už po návsích nešíří. Proto je třeba ukázat světu, co Vaše firma může nabídnout.

  • Kombinované služby - jak tyto a většina webových stránek dokazují, internetová prezentace se neodlučitelně pojí s vizuálními prostředky. A jakou lepší si udělat, než mít na stránkách fotografie vlastní tvorby či vlastního výrobku nebo dokonce provozovny?

Firemní identita - chtěli byste Vaší firmě zřídit webovou prezentaci, ale krom kontaktů a textů byste neměli co na stránky umístit? V tom případě lze zkombinovat zakázku na webové stránky s fotodokumentací Vašich výrobků či provozoven.

Osobní identita - je Vaším koníčkem nějaká umělecká činnost? Chcete ji ukázat světu, protože aby Vaší tvorbě se už nelíbí v šuplíku? Pak tu je možnost vytvoření Vaší webové prezentace i s nafotografováním Vašich výrobků.

  • Jiné služby - možná mohu nabídnout ještě něco, co se nevešlo do rámce předchozích kategorií. Pokud máte nějaký nápad či požadavek, s jehož realizací si myslíte, že bych mohl pomoci, můžete jej zkusit navrhnout.

Doučování - vzhledem k tomu, že studuji MFF UK, obor Fyzika zaměřená na vzdělávání, bych měl být schopen poskytnout doučování fyziky a matematiky do úrovně střední školy s maturitou.Typ služby: Kontakt na Vás:

Fotografická

Webkoderská

Kombinovaná

Jiná
Specifikace:
Confirm: 2 + 3 =

Veškerý obsah, design a kód jsou duševním vlastnictvím autora!
V případě zájmu o využití jejich částí k jiným než soukromým účelům, mě neváhejte kontaktovat na:
e-mailu: simahnyk@seznam.cz
ICQ: 301-524-126     status